Kormidelnický list – Ohře 2017

10.06.2017 | Kategorie: 1. OVS

Informace k táboru

V sobotu 24.6. po oddílové schůzce proběhne nakládačka věcí. Každý si naplní svoji konev, kterou zapůjčíme v týdnu na družinových schůzkách. Společně dochystáme erár. Důrazně připomínáme, že se do konve musí vejít všechny věci (kromě karimatky). Každý odevzdá kopii kartičky pojištěnce a další důležité dokumenty. Pokud se nemůžeš zúčastnit nakládačky, je nutné domluvit se individuálně na níže uvedené kontakty.

Opět se sejdeme ve pátek 30.6. v 10:30 na vlakovém nádraží

Návrat je plánovaný na čtvrtek odpoledne 13.7. Přesný čas upřesníme na nakládačce. Tábor končí vykládačkou, která bude o den později.

Dále chceme sdělit všem majitelům mobilů, MP3 přehrávačů a iPodů, aby nechali své drahé hračky doma, neboť se může stát, že se utopí nebo ztratí. To samé platí i o ostatních drahých věcech. Možnost telefonování bude, ale doporučuji nevolat a nechat rodiče odpočinout. Pokud budou rodiče chtít volat, mají možnost na níže uvedená čísla.

Pro zpříjemnění večerů budeme jako tradičně hrát na kytary. Doporučuju všem, kteří nemají oddílový zpěvník, aby si ho stáhli (zde) a vytiskli s sebou.

Pokud budou mít rodiče nějaký dotaz, mohou se informovat na jakub.zak@vodaci.org 720 141 899 (Jakub Žák) nebo 737 852 558 (Daniel Meidl)

Poslední informace se týká Prohlášení o bezinfekčnosti a Souhlasu rodičů s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte. Přineste jej prosím na nakládačku. Děkujeme. Tyto dokumenty jsou velmi důležité a bez nich vás na tábor nebudeme moci vzít, tak na ně prosím nikdo nezapomeňte.

VÝBAVA NA VODU

Spacák, karimatka, (celta), základní oblečení (tzn. krátké kalhoty, dlouhé kalhoty, krátké tričko, mikina, náhradní ponožky a spodní prádlo) věci na spaní (raději ne pyžamo ani noční košili), oblečení na vodu (kraťasy nebo šusťáky, tričko, plavební boty uzavřené a chránící celou spodní část nohy), pevné boty schopné pochodu, náhradní boty, ručník, plavky, pláštěnka (nepromokavá bunda), batoh (skladný do kterého se vlezete na tři dny), pokrývka hlavy (je nutná - klobouk, kšiltovka), obrýlení zváží náhradní brýle s pouzdrem nebo čočky, ešus, láhev na vodu (alespoň litr a půl), lžíce, otvírák na konzervy, nůž (na mazání chleba, krájení cibule, okrajovaní brambor, atd.), zápalky, KPZ, zápisník, tužku, provaz (na uzly), baterka, šátek, hygienické potřeby (mýdlo, kartáček + zubní pasta, toaletní papír), kapesníky, opalovací krém, repelent, příp. léky, peníze.

První společné jídlo bude sobotní snídaně.

Prosím, zvýrazněné věci jsou velmi důležité, a proto je 100% mějte. Jinak na vás budeme velmi oškliví.

Drápy i zobákem